TrustPad Public Sale Whitelist🔥 - ICO/IEO's - CryptoTalk.Org Jump to content
Dikii27

TrustPad Public Sale Whitelist🔥

Recommended Posts

You can still fill out a real Whitelist with 1,000 prize places.

#BSC TrustPad Announces Public Sale Whitelist

Closing of the form on May 5, 15: 00 Moscow Time

Announcement of the winners on May 5, 16: 00 Moscow Time

Sale starts on May 5, 19: 00 Moscow Time

To participate, you must fill out the form https://swee.ps/ROuMb_uQEmtcR

For more information, follow the link

There will be as many as 1,000 winners. The team is anonymous, but there are prerequisites to believe that the project is top.
Our channel in Telegram https://t.me/kriptoru , signals, HYIPs, ICO and IDO we monitor the market for you and track what X
DYOR can give you

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Topics

• Дорогой друг, это замечательно, что для новорожденных криптотрейдеров. Такого рода информации не всегда достаточно, так как путаница "удаленного расстояния" передовых каналов, которые еще предстоит получить.   Скажите мне, и тема будет в значительной степени рассчитывается на тех, кто инвестировал по крайней мере некоторые или даже ноль из своих кошельков, чтобы взять средства из некоторых интернет-точек. У нас всегда есть некоторая информация на этом форуме, что Bitcoin должны быть в курсе. Спасибо, друзья 
    • 0.07.05.2021 1.M3LMART 2. 3.Intel core i7 3770 3.4 ram 16GB SSD SATA 480G HDD3TB RTX2080Super 8G 4.27
    • Внесу поправку: меня это не мотивирует покупать больше 777)) Но продавать то, что в инвесте я тоже не планирую.  Мне удалось немного вначале торгов заработать - ну и отлично )) А там будет видно)) 😎 Да - за Талк обидно конечно. Я не так давно здесь, потому максимальную цену видела в 16 сатош. Но точно знаю, что тут многие были ы рады даже цене в 10 сатош. 
    • Вот именно. Такого рода  инвестиция - билет в счастливую жизнь в старости (ну если вдруг не закроется биржа бинанс или не пропадет все крипта). У меня цель подкидывать туда раз два месяца - 150к сатош. Пока не знаю что с этого получится..
    • Чекнул интернет и нашел информацию о том, кто первый в музыкальной индустрии провернул продажу треков в виде NFT, им оказался, мною не известный диджей 3LAU, токенизировал свой альбом и смог продать его в общей сумме за 11,6 млн. баксов! Бошка взрывается от этого, плюс покупателям естественно падали плюшки разные, виниловые пластинки и даже идейное участие в создании его песен, по их рекомендациям он делал, круто.  
    • We must set up a schedule in our times to explore the various sections of this forum and read the various topics posted there in order to benefit as much as possible from this information and gain a lot of perspectives and techniques for trading and investing our cryptocurrency profits, of which we are undeniably beneficiaries.
    • Главное преимущество йобита, это отсутствие верификации, хотя на бинансе так же можно торговать на 2 битка, правда на карту фиат не выведешь, без кус.
    • Hi dear I think its depends on the hardworking of the new member. In y opinion first of all the new members should now about this forum and get knowledge about cryptocurrency.  As he learn more about crypto world then he get benifits from this forum.  Welcome to cryptotalk team my dear friend.
    • Торгуйте на проверенных биржах чтобы у вас не вызывалось чувство небезопасности , рекомендую биржу йобит и бинанс , начните с йобите и постепенно переходите на вторую , этот путь уже прошли много людей.
    • Hello, it is true what you say friend, I advise every novice to start their journey in the world of cryptocurrencies to understand the rules and conditions of the forum, and any question that they do not know from the beginners section must be understood. This is useful to them as it is not difficult for them to work on this site and get experience through it And cooperate with members of the forum to increase its participation in this site. Nice time, friend.
  • Create New...